MERIVA sr

HALLINTO

Toimitusjohtaja

Hilkka Halonen

Valtakatu 11-13, 94100 KEMI 

p. 040 5663 447, hilkka.halonen@meriva.com

 

Henkilöstöpäällikkö

Eija Kujanpää

Valtakatu 27-29

p. 040 7399 302, eija.kujanpaa@meriva.com

 

TYÖPAJAT:

MERIVA AUTO JA METALLI

Asentajankatu 11, 94600 KEMI

Avoinna ma - pe klo 08:00 - 16:00 

p. 040 3556 953 / 0400 696 873, metalli@meriva.com

 

MERIVA PESULA

Karjalahdenkatu 18, 94600 KEMI

Avoinna ma - pe klo 08:00 - 16:00

p. 040 3557 073, pesula@meriva.com

 

GOODWILL MERIVA

Valtakatu 27 - 29, 94100 KEMI

Avoinna ma-pe, klo 09:00 - 17:00 

p. 0400 565 347

 

MERIVA KOTIPALVELUT JA KULJETUS

monitarmo@meriva.com

p. 040 3557 197

PUHELINAIKA klo 08:00 - 12:00

 

MERIVA KIERRÄTYS JA KIERRÄTYSTAVAROIDEN VASTAANOTTO

Oklaholmankatu 2, 94700 KEMI

Avoinna ma – pe, klo 08:00 – 17:00

p. 040 3557 925, monitarmo_syvakangas@meriva.com

 

TUOTANTO- JA ALIHANKINTA / MARKKINOINTI

Tero Holland

Karjalahdenkatu 18, 94600 KEMI

p. 040 5707 599, tero.holland@meriva.com

 

YKSILÖVALMENNUS

Johtava yksilövalmentaja

Kirsi Pajamäki

Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI

- Sosiaalihuoltolain mukaiset palvelut

- Mielenterveyskuntoutujien työhönvalmennus, työkokeilut

- Kuntoutuksen asiakasyhteistyöryhmä

p. 040 8239 412, kirsi.pajamaki@meriva.com

 

Yksilövalmentajat

Jukka Korhonen 

Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI

p. 040 4871 215, jukka.korhonen@meriva.com

 

Merja Kujala / nuoret

Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI

p. 040 7399 301, merja.kujala@meriva.com

 

Raisa Helin

Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI

p. 040 7284 572, raisa.helin@meriva.com

 

Sanna Hyvärinen

Valtakatu 11 - 13, 94100 KEMI

p. 040 7284 573, sanna.hyvarinen@meriva.com

 

Satu Herlevi / Ryhmä- ja yksilövalmentaja

p. 040 5612 975, satu.herlevi@meriva.com

 

Tanja Metsävainio 

p. 040 8655 273, tanja.metsävainio@meriva.com

  

HANKKEET

Tuunauksesta totta ja paikkauksella parempaa

Riikka Matala

p. 040 1840 181, riikka.matala@meriva.com

 

Kansalaistalo -hanke

Riikka Vuoristo

p. 040 359 0658, riikka.vuoristo@meriva.com

Susanna Ukonaho

p. 040 1457 005, susanna.ukonaho@meriva.com

 

SOKU -hanke

Mikko Raappana

p. 040 7017 785, mikko.raappana@meriva.com

 

Tulostettava kartta tästä linkistä